Stawki

Wynagrodzenie za świadczone usługi ustalane jest indywidualnie z każdym Klientem, a jego wysokość zależy od nakładu pracy, złożoności zagadnienia prawnego oraz charakteru współpracy, przy czym jego wysokość nie przekracza minimalnych stawek adwokackich określonych Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 września 2002 r. w sprawie opłat za czynności adwokackie oraz ponoszenia przez Skarb Państwa kosztów nieopłaconej pomocy prawnej udzielonej z urzędu (Dziennik Ustaw - rok 2002, nr 163, poz. 1348 z dnia 2002.10.03) (pobierz plik)


Proponujemy zawarcie umowy na kompleksową obsługę prawną, gdzie w zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań wysokość wynagrodzenia jest:

 

  • stała, w kwocie ustalonej z góry za wykonanie jednorazowej czynności, np. sporządzenie opinii, umowy czy też rejestracja spółki,
  • stała, w formie ryczałtu miesięcznego bez limitu lub z limitem godzin, którego wysokość ustalana jest w zależności od ustalonego z Klientem zakresu prac,
  • zależna od czasu pracy, w kwocie ustalonej z góry za każdą godzinę pracy prawnika, przy czym podstawą rozliczenia jest rzeczywisty czas wykonanej pracy.


W celu pozyskania wzajemnego zaufania, jak i przedstawienia naszych kwalifikacji proponujmy opcjonalne zawarcie umowy na okres 3 miesięcy, po upływie którego będą mogli Państwo podjąć decyzję, co do dalszej współpracy.

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.